Karaoğlu Kırtasiye & Ofis'e Hoşgeldiniz

 

Misyonumuz

 
Firmamız 1973 yılında babam Celal Karaoğlu tarafından toptan kırtasiye, hırdavat ve tuhafiye yapmak üzere kuruldu. Ben Kamil Karaoğlu ve kardeşim Kemal Karaoğlu o zaman öğrenciydik, babamıza yardımcı oluyorduk. Ben İstanbul’ da yüksek öğrenim (İktisat) 2. Sınıfta okuyordum. İstanbul’ dan Trabzon’ a mal gönderiyordum. Devamlı yeni çeşit takviyesi yaptığımızdan işlerimizi kısa zamanda geliştirdik. Müşteri sayımız arttı.
            1980 yılından sonra ithalatın serbest bırakılması dolayısıyla bilhassa kırtasiye sektöründe çeşit ve kalite bakımından çok gelişmeler oldu. Ayrıca okullaşma ve öğrenci sayısında artışlar oldu. Bu sektörde işimize ağırlık verdik. Yeni yaptığımız iş yerini bu sektöre tahsis ettik. Okul ve büro kırtasiye çeşidinde yoğunlaştık. Doğu Karadeniz bölgesinde bu işi en iyi yapan bir firma olmak arzusu ile çok çalıştık. Doğumuzda Rize, Hopa, Artvin; Güneyimizde Gümüşhane, Kelkit, Bayburt hattına, Batıda ise Giresun dan Bulancak’ a kadar pazarlama hizmeti vermeye başladık. Bugün yine aynı bölgelere en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.
            Hedefimizde sektörde bölgemizdeki konumumuzu daha da pekiştirmektir. Müşterilerimizin güvenine layık olmaktır. Uzun vadeli düşünüyoruz. Şu anda üçüncü kuşak işe adapte oluyor. İnşallah Karaoğlu Koll. Şti. olarak gelmiş olduğumuz seviyenin çok daha üzerine çıkılır.
Kamil Karaoğlu

 

 

 

Duyurular

 
2015
1-2-3 Ocak Tarihleri Arası Sayım Dolaysıyla Kapalıyız.
2014
Yeni Mağzamız Hizmete Açılmıştır.
2014
Agustos Ayında Yeni Mağzamıza Taşınmaktayız.
2014
Satış Aktivitemize Katılan Müşterilerimize Teşekkür Ederiz.
2014
1-2-3 Şubat Şatış Aktivitesi Düzenlenecektir. Yalıpark Otel / Trabzon